loader black loader black loader product loader white
Nayfishing.sk

Sumcový extrém MAJSTROVSTVÁ SLOVENSKA 2022

Návody

24.06.2022

Prečítané: 780x

Jediné a jedinečné majstrovstvá Slovenska v love sumca pomocou vábničky.

Jedinečná a najväčšia súťaž na Slovensku v love sumca. Tento ročník sumcového extrému  2022 začneme v novom duchu a to ako jediné majstrovstvá SLOVENSKA v love sumca.
Súťažiaci sa môžu tešiť na skvelú priateľskú atmosféru spojenú s rybačkou, grilovačkou , guľašom. 
 


 


Aby sme nehovorili len o priateľskej atmosfére na ktorú sa môžu tešiť ( to je len bonus.). Každý zúčastnený tam ide v prvom rade ukázať čo je v nich a vyhrať. Tým ktorým sa to podarí a dostanú sa do bodovaného rebríčku si domov môžu odniesť krásne vecné ceny .  

YAMAHA motor 5hp, JP vábničky, 2x belly boaty, darčekové poukážky v hodnote niekoľko stovák eur, 3x sonar  garmin, sumčiarske udice rôznych značiek, voľné vstupy na sumcove jazera, a kopec ďalších  zaujímavých cien. Aby som nezabudol nesmú chýbať ani krásne drevené ručne vyrezávané obrazy a majstri Slovenska s odnesú aj krásne dresy a putovný pohár. Dokonca aj tými ktoré nebudú mať toľko šťastia a nezaradia sa do bodovaného rebríčka nemusia zúfať, sponzori si pripravili aj prezenty pre každého pretekára.

 
Za  celé obdobie tejto súťaže sa chytilo 241 bodovaných sumcov  v celkovej dĺžke 23368 cm  Čo je veľmi krásne číslo. A ak si to prevedieme na metre robí nám to 233,68m čo je skoro dĺžka dvoch futbalových ihrísk. ( nebodovaných bolo podstatne viac možno aj cez 1000ks. )
Niečo málo o súťaži na Zemplínskej šírave. Šírava má rozlohu 33km2. Priemerná hĺbka vody je 3,5m a maximálna 14,7m. Vodnú nádrž napájajú  rieky Laborec, Zálužický kanál, Čierna voda. Na šírave sa nachádza aj chránené územie na ktorom majú súťažiaci zákaz chytať. Je to chránené územie kvôli vysokému počtu vtákov vo výške až 149 druhov z čoho je 37 extrémne vzácnych.

Ročník 2022 sa zúčastnia aj tímy z Čiech, Poľska a Maďarska.Ak sa rozhodneš, že prídeš a chybne ti nejaký ten háčik šnúra, alebo čokoľvek z rybárskej bižutérie organizátory si pre vás pripravili aj stánok kde si tieto veci môžeš bez problémov zakúpiť.Ak si sa rozhodol, že ideš do toho ukázať nám čo je v tebe neváhaj a prihlás sa na tomto linku.

 

Autor: Maroš Jaržembvsky
Páčil sa vám článok? Podeľte sa oň!

Súvisiace články

Doprava zadarmo

Stovky produktov pri ktorých máte dopravu úplne zdarma.Alebo pri kúpe nad 59€ máte dopravu zadarmo.

Nákup na splátky

U nás môžete jednoducho a rýchlo nakúpiť aj na splátky.

Platba kartou

Najbezpečnejšia metóda platby kartou pomocou eCard. Každá platba kartou vám ušetrí 1€.

Vernostný program

Vernostný program ktorý sme nazvali násaďaky, odmeňuje každého hneď pri prvom registrovanom nákupe.