loader black loader black loader product loader white
Nayfishing.sk

Stojan na udice Rodpod Delphin CRABER Maxi

Delphin Craber Maxi je rodpod kompaktných rozmerov, ktorý vás milo prekvapí jeho všetrannosťou. Jeho rozmery je možné prispôsobiť podľa podmienok pri love, a preto je možné ho označiť ako všestranného pomocníka na všetky typy vôd.
  • Výrobca: Delphin
  • Doba dodania: 2-4 dni
66,90 €

s DPH

Popis produktu

 Spoľahlivo poslúži na malých zarastených vodách, ale aj na veľkých otvorených vodných plochách, kde je potrebné sa dokonale prispôsobiť danému lovnému miestu. Vďaka čiernej farbe dokonale zapadne do okolitého prostredia.

Vyznačuje sa pevnou a veľmi stabilnou konštrukciou, ktorá vyniká svojou nízkou hmotnosťou. Jeho transportné rozmery ho predurčujú nato, aby mohol byť prenášaný vo vašej rybárskej taške a v ochrannom textilnom púzdre, ktoré je aj súčasťou balenia. Nastavenie výšky hrazdy je možné pomocou skrutiek na oboch stranách. Nohy sú teleskopické a je možné nastaviť ich sklon do troch rôznych polôh.

Celý rodpod je vyrobený z hliníkových profilov, ktoré sú spájané spojkami z veľmi odolného ABS plastu. To prispieva aj k dlhej životnosti CRABERA. Odteraz sa nebudete musieť rozhodovať, ktorý rodpod si vezmete so sebou na ryby! Technické parametre: Počet prútov: 3 Nastavenie výšky stojanu: 41-85cm Nastavenie dľžky stojanu: 80-130 cm Šírka prednej hrazdy: 50cm Šírka zadnej hrazdy: 60cm Použitý materiál: hliník / ABS spojky Transportné rozmery: 80x20x6cm Hmotnosť: 1420g