loader black loader black loader product loader white
Nayfishing.sk

Vozík Delphin TRAQSTER

Rybársky vozík Delphin TRAQSTER je neoceniteľným pomocníkom v prípade ak sa vaše lovné miesto nachádza v autom neprístupnom teréne.
  • Výrobca: Delphin
  • Doba dodania: 2-4 dni
69,99 €

s DPH

Popis produktu

Vďaka svojim kompaktným rozmerom zaberá pri transporte minimálny priestor, napriek tomu však s prehľadom odvezie potrebné množstvo rybárskej výbavy na časovo kratšie vychádzky. Jeho konštrukcia je tvorená pevnými železnými rúrkami s kruhovým profilom o priemere 16 mm. Vďaka tomu unesie naozaj solídnu váhu a môžete tak naň naložiť toľko výbavy, koľko sa zmestí.

Po bokoch sú osadené dve vyklápacie bočnice, ktoré ešte rozširujú úložnú plochu a taktiež slúžia k lepšej fixácií prepravovaného sortimentu. Vozík disponuje dvoma širokými kolesami s dezénom, ktoré umožňujú prechod aj ťažkým terénom, nerovnosťami či blatom. Vzhľadom na jeho menšie rozmery nebude problém prejsť ani ťažšie priechodnými, zarastenými chodníkmi.

Ťahanie vozíka spríjemní mäkká EVA pena umiestnená na rukoväti. Rukoväť je možné výškovo nastaviť pomocou dvoch skrutiek a tak si ju každý uspôsobí podľa predstáv. V základe k vozíku dostanete dva gumené popruhy s masívnymi plastovými hákmi. Dĺžku popruhov je taktiež možné upravovať podľa potreby. Ich použitím sa minimalizuje možnosť neželaného pádu prepravovanej výbavy z vozíka na zem. Popruhy taktiež oceníte, v zloženom stave vozíka, kedy ho s nimi dokonale zafixujete a nebude tak dochádzať k svojvoľnému roztváraniu. Delphin TRAQSTER určite prekvapí svojimi kompaktnými rozmermi a schopnosťou prepraviť množstvo vecí potrebných k lovu, čo z neho robí veľmi praktický produkt v situáciách, kedy by bolo prenášanie výbavy na lovné miesto hotovým utrpením.

Technické parametre:
Celkové rozmery v rozloženom stave: 105x57x55cm
Transportné rozmery: 60x33x15cm
Rozmery úložnej plochy: 40x58cm
Rozmery bočníc: 28x14cm
Dĺžka popruhov: 60cm