loader black loader black loader product loader white
Nayfishing.sk

Navijak na ryby s prednou brzdou Mitchell 310 Pro

Firma Mitchell pripravila pre priaznivcov tejto značky naozajstnú lahôdku v podobe inovovanej verzie navijakov Mitchell 300. Tento legendárny navijak je už viac ako 65 rokov synonymom kvality a spoľahlivosti. Navijaky Mitchell 300 charakterizuje najmä kvalitná konštrukcia z odolných materiálov, inovatívne technológie a maximálnu spoľahlivosť.
  • Výrobca: MITCHELL
  • Doba dodania: 2-4 dni
89,90 €

s DPH

Tovar je dlhodobo vypredaný alebo výroba tohto tovaru už skončila.

Kalkulačka na výpočet dĺžky vlasca na cievku

Na cievke navijáka je napísané (mm/m):

0.25/200

metrov vlásca

Popis produktu


Navijaky majú matne čierne telo, ktorého vajíčkový tvar je odkazom na ich predchodcov v minulosti, avšak polymerický materiál, z ktorého je vyrobené telo a rotor navijaku, je výsledkom najnovších technologických poznatkov. Tento výnimočný materiál je odolnejší ako grafit a ľahší ako hliník.

Ďalšou technickou novinkou je tzv. "HALO rotor". Špeciálny elipsovitý tvar rotora zvyšuje jeho silu a odolnosť, zlepšuje navíjanie vlasca a zabraňuje skĺznutiu vlasca pod cievku.

Súčasťou je jemná hydribní uhlíková brzda, systém ultra - jemného a plynulého brzdenia.

Hlavná cievka je dvojito anodizovaná pre zvýšenie ochrany proti slanej vode a poškodeniu.

Navijaky Mitchell 300 sa vyrábajú v dvoch verziách. Základný model je vybavený 6 ložiskami, má jemne nastaviteľnú multidiskovú brzdu a je dodávaný s hliníkovou cievkou. Modely 300 Pre majú 10 ložísk, multidiskovú brzdu s karbónovými podložkami, kovovú kľučku a dve alumíniové cievky. Obe verzie navijakov Mitchell 300 sa vyrábajú v troch veľkostiach.

Veľkosť: 310
Počet ložisiek: 10
Počet cievok: 1
Kapacita: 100m/0,18
Prevod: 5,2:1
Návin na jedno otočenie kľučkou: 52cm
Maximálne nastavenie brzdy: 5,50kg
Váha: 193g