loader black loader black loader product loader white
Nayfishing.sk

Krmivo na ryby- bylinková zmes s CESNAKOM 3KG

Zmes obsahuje mleté ​​bylinky koriander, fenikel, petržlenovú vňať, aníz, pažítku a zelené výhonky cesnaku, ktoré sú veľmi dobrým atraktorom.

Pomleté ​​bylinky a ich jemné čiastočky vo vode stúpajú, čo spôsobí, že zmes začne pracovať „nahor“. Tento pohyb stimuluje ryby a provokuje ich, aby sa živili zvyšnými zložkami kŕmnej zmesi.
  • Doba dodania: 2-4 dni
12,50 €
5,42 €

s DPH

Popis produktu

Účel použitia: amur, mrena, kapor, pleskáč, plotica, ostriež,karas, jalec, pleskáč, 
 

RYBÁRSKA NÁSTRAHA 3KG - UNIVERZÁLNA - 100% PRIPRAVENÁ NA OKAMŽITÉ POUŽITIE
Návnada bola vyvinutá pre každé ročné obdobie a jej zloženie zahŕňa špeciálne zvolené proporcie, vďaka ktorým sa ryby dychtivo kŕmia v prilákanej oblasti a zostávajú v nej dlhú dobu.

 

Sýpané krmivo bolo vyvinutá pre každé ročné obdobie a jej zloženie zahŕňa špeciálne zvolené proporcie, vďaka ktorým sa ryby dychtivo kŕmia v prilákanej oblasti a zostávajú v nej dlhú dobu.

 

Krmivo je vďaka starostlivo vybraným ingredienciám univerzálneSkladá sa z dehydrovaného obilného produktu spolu s vysokoenergetickou proteínovou granulovanou zmesou s vysokým obsahom bielkovín, tukov, sacharidov, vitamínov, strukovín ako aj atraktorov a prírodných kaší. Ide o vysoko stráviteľné krmivo.