loader black loader black loader product loader white
Nayfishing.sk

Krmiva na ryby 6x3kg rôzne príchute

6x rôzne druhy krmív na ryby. Každé balenie obsahuje 3kg krmivá. V ponuke nájdete: Cesnak, jablko-jahoda, karamel-orech, škorica-vanilka, čokoláda vanilka, mandľa-orech
  • Doba dodania: 2-4 dni
67,57 €
29,99 €

s DPH

Popis produktu

SADA SUPER RYBÁRSKYCH NÁSTRAH 6 X 3KG - UNIVERZÁLNE - 100% PRIPRAVENÉ IHNEĎ NA POUŽITIE

AŽ 6 RÔZNYCH CHUŤOVÝCH ZLOŽENÍ - OBSAHUJE BENTONITOVÝ ÍL, PRÍRODNÁ TYČINA!

Návnada bola vyvinutá pre každé ročné obdobie a jej zloženie zahŕňa špeciálne zvolené proporcie, vďaka ktorým sa ryby dychtivo kŕmia v prilákanej oblasti a zostávajú v nej dlhú dobu.

PERFEKTNÉ NA KRMNÉ OBLASTI, KDE SA NACHÁDZAJÚ: amur, mrena, ides, kapor, pleskáč, povraz, plotica, ostriež, boleň, karas, jalec, pleskáč, lipeň, pstruh, tolstolobik, pstruh morský, jalovec, ryšavý, zubáč a viac!

Návnada bola vyvinutá pre každé ročné obdobie a jej zloženie zahŕňa špeciálne zvolené proporcie, vďaka ktorým sa ryby dychtivo kŕmia v prilákanej oblasti a zostávajú v nej dlhú dobu.

Krmivo je vďaka starostlivo vybraným ingredienciám univerzálne , môže byť povrchovým aj spodným. Skladá sa z dehydrovaného obilného produktu spolu s vysokoenergetickou proteínovou granulovanou zmesou s vysokým obsahom bielkovín, tukov, sacharidov, vitamínov, strukovín ako aj atraktorov a prírodných kaší. Ide o vysoko stráviteľné krmivo.

TÚTO NÁVNADU SI MÔŽETE KÚPIŤ IBA U NÁS - SKVELÁ PRÁCA - DLHÉ OBDOBIE CHOVANIA RYBY V RYBÁRSTVE

OBSAHUJE BENTONITOVÝ ÍL, PRÍRODNÁ TYČINA!

Krmivo je možné použiť aj bez prípravy – „na sucho“ – v tomto prípade sa nástraha priloží na povrch, predĺži sa doba ponorenia a ryba ochotne vpláva do nastraženého miesta.

Návnadu môžeme tiež formovať do lákavých guľôčok, v tomto prípade dostaneme spodnú návnadu - ideálna pre každé ročné obdobie!