loader black loader black loader product loader white
Nayfishing.sk

Batoh JRC Defender Backpack XL

  • Výrobca: JRC
  • Doba dodania: 2-4 dni
79,99 €

s DPH

Popis produktu

Batoh JRC Defender Backpack Large je skvelý na uloženie všetkých potrebných vecí, ktoré potrebujete pri rybárčení v priebehu celej sezóny a pojme naozaj veľké množstvo všetkého potrebného!

Výrobca síce uvádza, že sa jedná o batoh, ale po detailnejšom preskúmaní sa skôr jedná o kombináciu batohu a tašky. Kto bude chcieť, tak batoh využije ako batoh a kto bude chcieť, tak batoh využije ako tašku. Obe tieto možnosti sú vhodné, ako tento produkt využiť a najlepšie je tieto možnosti kombinovať.

Priestranné hlavné vrecko je navrhnuté tak, aby bolo perfektne kompatibilné so všetkými taškami alebo puzdrami rady Defender Accessory. Vnútri hlavného vrecka sa nachádza vrecko so sieťkou napríklad na uloženie rybárskych dokladov, ale ponúka väčší priestor než len na rybárske doklady. Predná strana je vyrobená z tvrdej EVA škrupiny a ponúka maximálnu ochranu pri preprave a skladovaní. Po stranách sa nachádza jedno veľké postranné vrecko a na druhej strane sa nachádzajú dve menšie postranné vrecká. Všetky tieto vrecká sú na zips. V hornej časti sa nachádza väčšie vrecko na uloženie drobností, kŕmenia alebo dózičiek na nástrahy. Na spodnej a hornej strane sa nachádzajú dve madlá pre jednoduchšiu manipuláciu. Ďalej sa na spodnej strane nachádza odolná, nepremokavá vrstva. Batoh je ďalej vybavený polstrovanými a nastaviteľnými popruhmi, ergonomickým a polstrovaným chrbtom.

Technické údaje:
- predná strana z tvrdej škrupiny EVA
- robustná a pevná zelená 500D tkanina
- polstrovaný a nastaviteľný ramenný popruh
- štyri vonkajšie vrecká plne kompatibilné s radom Defender Accessory
- externé pútka s prackou na pripevnenie podberáka alebo plávajúceho saku
- priestranná hlavná komora so sieťkovaným vreckom
- dve vonkajšie postranné madlá s penovkou
- zosilnená nepremokavá spodná vrstva

Rozmer: 62 x 44 x 28cm (v x š x h)
Kapacita: 80L