loader black loader black loader product loader white
Nayfishing.sk

Delphin ARMADA CARP BlackWay / 2 diely 300cm/3lbs

Vybrali sme pre Vás z každej kategórie niekoľko druhov rybárskeho náčinia za veľmi priaznivú cenu a nazvali sme to úlovok týždňa.
Tieto produkty meníme každý týždeň a preto je dosť možné , že daný produkt ktorý je momentálne v akcii už v akcii nebude.
  • Výrobca: Delphin
  • Doba dodania: 2-4 dni
56,90 €

s DPH

Popis produktu

Predstavte si moment, kedy dostanete do rúk dokonale tenký kaprársky prút, s bezkonkurenčnou akciou, vyváženým elegantným dizajnom a cenovkou, o ktorej si myslíte že musí obsahovať tlačovú chybu.

Presne to sú prvé pocity po zoznámení s prútom Delphin ARMADA Cork Black way. Podarilo sa nám totiž navrhnúť prút, ktorý vyčnieva z radu svojou nespornou vyváženosťou použitých elementov. Nádherný, matný plne parabolický celo karbónový blank s 3d štruktúrou, korková rukoväť, zlaté detaily a špičkové vlastnosti.

Prút ideálny na zarastené brehy riek, ale aj súčasný urban fishing. Prút, ktorý vám dodá pocit radosti v každý jeden okamih keď ho budete mať v ruke. Prút s ktorým si dokonale vychutnáte menšieho kapríka, ale aj kapitálneho šupináča! To je Delphin ARMADA BW!

 

Model 300cm/3.00lbs Počet dielov: 2 Priemer blanku nad rukoväťou: 12.6mm Počet očiek: 6 Transportná dĺžka: 155cm Hmotnosť: 315g Rukoväť: korok + rubber korok Dĺžka rukoväte (od spodnej časti prúta po stred sedla): 61cm